2011. gada 2. novembris

Spēles “Grand Prix #2” rezonanse ir atbalsojusies nu jau pa visu valsti. Pēc vairāku lasītāju lūgumiem laikraksts “Latvijas Avīze” publicējis detalizētu reportāžu, kur aptaujātas visas projektā iesaistītās puses – gan organizatori SIA “RD Baltic” un izdevniecība “Jumava”, gan VAS “Latvijas Pasts” pārstāvji un pat Izložu un azartspēļu uzraudzības inspekcijas priekšnieces vietnieks.

Secinājums ir tikai viens – viss notiek likumīgi, un pirmās spēles “Grand Prix” uzvarētāji, kas tika apbalvoti š. g. februārī, ir tik priecīgi par iegūtajām balvām, ka turpina savu dalību arī jaunajā “Grand Prix #2” spēlē, jo iespēja laimēt iespaidīgās balvas ir pavisam reāla. Lielais fināls, kurā tiks izlozētas 204 spēles balvas un loterijas Speciālbalva – pavisam jauna automašīna “ŠKODA YETI” gandrīz 10 000 latu vērtībā – notiks pavisam drīz! Visu laikraksta “Latvijas Avīze” rakstu varat izlasīt šeit.

Laikraksts “Latvijas Avīze” 2011. gada 15. septembris, 28. lpp.

Jūs varat pieteikties spēlei “Grand Prix”!
Lai izteiktu vēlmi piedalīties spēlē “Grand Prix”, spiediet uz pogas "Pieteikties!" un aizpildiet pieteikuma formu. Pieteikties!
×

    Pieteikums spēlei "Grand Prix"