2012. gada 13. augusts

Starptautiskās izdevniecības “Reader’s Digest” pārstāvniecība Latvijā SIA “RD Baltic” sadarbībā ar apgādu “Jumava” un VAS “Latvijas Pasts”, 8. augustā sveica “Grand Prix” spēles trešā posma uzvarētāju dzīvesvietai vistuvāk esošo pasta nodaļu darbiniekus.

“Grand Prix” spēles trešās kārtas finālā š.g. 26. jūnijā Lielo balvu un Lojalitātes balvu – kopā 24 000 Latu – ir laimējusi 95 gadīgā dalībniece no Valmieras – Anna Karitēna. Speciālbalvas loterijas balvu – pilnīgi jaunu automašīnu “ŠKODA OCTAVIA” vairāk nekā 10 000 Latu vērtībā ir laimējusi Modrīte Valtere no Auces novada.

Valmieras 1. pasta nodaļas un Auces pasta nodaļas darbiniekiem tika pasniegti panākumu apliecinājumi un divas no “Grand Prix” spēles dalībniekiem piedāvātajām precēm – izdevniecības “Reader’s Digest iecienītā grāmata “VESELĪGA UZTURA ROKASGRĀMATA” un jaunākā mūzikas kolekcija “150 IECIENĪTĀKĀS MELODIJAS”, kā arī veltes no apgāda “Jumava” un suvenīri no VAS “Latvijas Pasts”.

“Grand Prix” komanda vēlreiz pateicas visu VAS “Latvijas Pasts” nodaļu darbiniekiem par veiksmīgo sastrādāšanos, un apsveic veiksmīgos “Grand Prix #3” spēles laimētājus!

×