Biežāk uzdotie jautājumi

Kā pieteikt dalību spēlē "Grand Prix"?

Lai pieteiktu dalību spēlē “Grand Prix”, ir jāsniedz atbilde uz saņemto “Grand Prix” komitejas dalības aicinājumu.

Vai man ir jāiegādājas kāda prece, lai pieteiktu dalību spēlē "Grand Prix"?

Nē! Lai pieteiktu dalību spēlē “Grand Prix”, nav obligāti jāiegādājas piedāvātās preces.

Vai tiešām kāds pievērš uzmanību atbildes iesūtīšanas datumam?

Jā! Tikai tie dalībnieki, kas atsūtījuši atbildes līdz noteiktajiem termiņiem, ir tiesīgi iegūt balvas. Atbilžu apstrādes darbinieki cītīgi pārbauda pasta zīmoga datumu uz atbildes aploksnes.

Kā es varu iegūt Lojalitātes balvu?

Lojalitātes balvu iegūst Lielās balvas ieguvējs ar nosacījumu, ka atbilde ir tikusi nosūtīta 7 dienu laikā. Mēs zinām dokumentu izsūtīšanas datumu Jums, un, saņemot atpakaļ Jūsu atbildi, redzam pasta zīmogu, līdz ar to varam aprēķināt 7 dienu termiņu.

Vai kāds pārbauda, vai uzlīmes ir pareizi pielīmētas?

Visiem spēles “Grand Prix” dalībniekiem mēs lūdzam ievērot norādes par dalības dokumentu aizpildīšanu un uzlīmju pielīmēšanu pareizajās vietās, lai atvieglotu darbu atbilžu apstrādes darbiniekiem.

Vai es saņemšu visu iegūto naudas balvu?

Jā! Mēs izmaksājam visas balvas uzreiz un pilnā apmērā.

Vai visas naudas balvu izmaksas ir garantētas?

Protams! Naudas summa visu balvu nodrošināšanai ir jau rezervēta īpašā bankas kontā. Kopš Latvijā tiek organizētas mūsu izlozes, NEKAD nav izlaista neviena iegūtās naudas izmaksa.

Kā notiek naudas balvas izmaksa?

Mēs piedāvājam vairākus veidus naudas balvu izmaksām. Visērtākais un ātrākais ir tiešais elektroniskais bankas pārskaitījums uz balvas ieguvēja bankas kontu.

Kad notiek balvu izmaksa?

Mēs saprotam uzvarētāju nepacietību saistībā ar iegūto balvu, tāpēc apsolām veikt naudas balvu izmaksu 24 stundu laikā pēc oficiālās uzvarētāju apstiprināšanas.

Kā notiek uzvarētāju noteikšana?

Katra izloze tiek rūpīgi uzraudzīta. Uzvarētāju noteikšana ir pavisam reāla un tiek pārraidīta televīzijā. Lai tas būtu pilnīgi skaidrs, tad neviens no SIA “RD BALTIC” darbiniekiem nedrīkst piedalīties mūsu rikotajā spēlē un loterijā.

Kā varu pieteikt dalību Speciālbalvas loterijā?

Lai pieteiktu dalību Speciālbalvas loterijā, ir jāveic pasūtītās preces pilnas summas apmaksa vai pirmā iemaksa. Par katru iegādāto preci tiek piešķirts jauns unikāls Speciālbalvas loterijas dalības numurs.

Jūs varat pieteikties spēlei “Grand Prix”!
Lai izteiktu vēlmi piedalīties spēlē “Grand Prix”, spiediet uz pogas "Pieteikties!" un aizpildiet pieteikuma formu. Pieteikties!
×

    Pieteikums spēlei "Grand Prix"