SĪKDATŅU POLITIKA SIA “RD BALTIC” MĀJASLAPĀ
Atjaunota 2021. gada 20. augustā

Vietnē www.grandprix.lv tiek izmantotas sīkdatnes un tām līdzīgas tehnoloģijas (kopā sauktas sīkdatnes vai sīkfaili). Sīkdatnes ir sīkas teksta datnes, kuras tiek saglabātas tīmekļa pārlūkprogrammā lietotāja gala iekārtā (datorā, mobilajā tālrunī), lai identificētu pārlūkprogrammu, saglabātu lietotāja iestatījumus. Sīkdatnes “atceras” lietotāja pieredzi tādējādi uzlabo interneta vietnes lietošanas ērtumu, diagnosticē problēmas, trūkumus vietnes darbībā, var ievākt lietotāja paradumu statistiku, kā arī nodrošina citu funkcionalitāti, lai uzlabotu pakalpojumu kvalitāti un drošību.

Kad Jūs pirmo reizi apmeklējat mūsu vietni, parādās paziņojums par mūsu veikto sīkdatņu izmantošanu.
Sīkdatnes mēdz būt dažādas un atšķirīgas pēc pielietojuma un mērķa (nepieciešamās, funkcionālās, analītiskās, mārketinga u.c.). Ja vēlaties noraidīt sīkdatnes, noklikšķiniet uz uznirstošajā logā atbilstošo pogu, kas paredzēta sīkdatņu noraidīšanai. Nepieciešamās sīkdatnes aizvien tiks saglabātas, lai varētu nodrošināt mūsu vietnes pilnvērtīgu funkcionēšanu.

Vēršam uzmanību, ka mūsu vietnē var tikt ievietotas saites uz trešo personu interneta vietnēm, tām ir savi lietošanas, personas datu aizsardzības, kā arī sīkdatņu noteikumi.

Lietotājam ir iespēja atteikties no sīkdatņu izmantošanas tīmekļa pārlūkprogrammas drošības iestatījumos, ierobežojot sīkdatņu izmantošanu vai dzēšot tās.
Ja lietotājs izvēlas dzēst daļu sīkdatņu, iespējams, tīmekļa vietne nedarbosies pilnvērtīgi. Atcerieties izdzēst sīkdatnes visās pārlūkprogrammās, ja izmantojat vairāk nekā vienu. Detalizētāka informācija par mūsu vietnē izmantotajiem sīkfailiem un to apraksts pieejams šeit:
https://www.grandprix.lv/noteikumi.

Ar vispārīgu informāciju par sīkdatnēm, sīkfailiem, to veidiem, izmantošanu var iepazīties vietnē www.allaboutcookies.org.

Sīkdatnes un privātuma aizsardzības iestatījumus varat pārbaudīt un mainīt savā izvēlētajā pārlūkprogrammā. Vismodernākajās pārlūkprogrammās varat izvēlēties, lai ierīcē netiktu iestatīts neviens sīkfails, bet tad Jums var nākties dažus iestatījumus manuāli pielāgot ikreiz, kad apmeklējat vietni. Papildu informāciju par
sīkfailiem tostarp par to, kādi sīkfaili ir iestatīti Jūsu datorā un kā iespējams tos izdzēst, varat iegūt Jūsu lietotās pārlūkprogrammas palīdzības vietnēs.
Pārzinim ir tiesības veikt papildinājumus, izmaiņas šajos noteikumos, padarot pieejamu aktuālo versiju mājaslapā.

Ja Jums ir radušies kādi jautājumi saistībā ar šiem noteikumiem vai personas datu apstrādi, Jūs varat ar mums sazināties, izmantojot e-pastu [email protected].